Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

034 6969 206
034/6969 207
nsi@careservices.sk

Pracoviská

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

Klinutím spustíte video

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie zabezpečuje preventívnu, diagnostickú a liečebnú starostlivosť pre ženy v súlade koncepciou odboru gynekológie a pôrodníctva.  Oddelenie preferuje v diagnostike a operatívnej liečbe minimálne invazívne endoskopické zákroky - terapeutická laparoskopia a hysteroskopia. 

Rodičkám je poskytovaná komplexná pôrodná starostlivosť. U fyziologického aj patologického (rizikového) tehotnostva vykonávame pôrody od ukončeného 34. - 35. týždňa. 

V rámci operačnej starostlivosti na našom oddelení realizujeme kyretáž, drobné chirurgické zákroky v oblasti vonkajšieho a vnútorného genitálu (odber vzoriek na histológiu, elektrokoagulácia krčka maternice a ďalšie), loop konizáciu, diagnostickú a operačnú laparoskopiu a hysteroskopiu, abdominálnu hysterektómiu, vaginálnu hysterektómiu, vaginálne plastiky, operatívu pri úniku moču a laparoskopicky asistovanú vaginálnu hysterektómiu.


Návštevná doba

PO - PI: 14.00 - 19.00 hod.
SO, NE: 14.00 - 19.00 hod.

Informácie o zdravotnom stave sa podávajú výlúčne osobne.


Ambulantná starostlivosť

Gynekologická ambulancia (odkaz na sekciu o ambulancii)


Pôrodná starostlivosť

Sekcia pôrodná starostlivosť zahŕňa informácie, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s pôrodom a starostlivosťou o matku a dieťa. 


Interupcia

Pacientka pred umelým prerušením tehotenstva musí minimálne 48 hod. pred zákrokom podpísať súhlas s interupciou a poučenie. A to aj v prípade, že zákrok si sama hradí, teda nepodstupuje ho zo zdravotných dôvodov. Riadne vyplnené formuláre opatrené vlastnoručným podpisom žiadateľka odovzdá na sekretariáte riaditeľa (budova administratívy, 2. poschodie, 1.dvere vpravo)


Sterilizácia

Pacientka pred plánovanou sterilizáciou musí minimálne 31 dní pred zákrokom podpísať súhlas so sterilizáciou a poučenie pred zákrokom. Riadne vyplnené formuláre opatrené vlastnoručným podpisom žiadateľka odovzdá na sekretariáte riaditeľa (budova administratívy, 2. poschodie, 1.dvere vpravo) 

Zákrok je podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Prípranú indikáciu k zákroku posúdi gynekológ.