Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

034 6969 206
034/6969 207
nsi@careservices.sk

Pracoviská

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

Klinutím spustíte video

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie zabezpečuje preventívnu, diagnostickú a liečebnú starostlivosť pre ženy v súlade koncepciou odboru gynekológie a pôrodníctva.  Oddelenie preferuje v diagnostike a operatívnej liečbe minimálne invazívne endoskopické zákroky - terapeutická laparoskopia a hysteroskopia. 

Rodičkám je poskytovaná komplexná pôrodná starostlivosť. U fyziologického aj patologického (rizikového) tehotnostva vykonávame pôrody od ukončeného 34. - 35. týždňa. 

V rámci operačnej starostlivosti na našom oddelení realizujeme kyretáž, drobné chirurgické zákroky v oblasti vonkajšieho a vnútorného genitálu (odber vzoriek na histológiu, elektrokoagulácia krčka maternice a ďalšie), loop konizáciu, diagnostickú a operačnú laparoskopiu a hysteroskopiu, abdominálnu hysterektómiu, vaginálnu hysterektómiu, vaginálne plastiky, operatívu pri úniku moču a laparoskopicky asistovanú vaginálnu hysterektómiu.


Návštevná doba

PO - PI: 14.00 - 19.00 hod.
SO, NE: 14.00 - 19.00 hod.

Informácie o zdravotnom stave sa podávajú výlúčne osobne.


Ambulantná starostlivosť

Gynekologická ambulancia (odkaz na sekciu o ambulancii)


Pôrodná starostlivosť

Sekcia pôrodná starostlivosť zahŕňa informácie, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s pôrodom a starostlivosťou o matku a dieťa. 


Sterilizácia

Pacientka pred plánovanou sterilizáciou musí minimálne 31 dní pred zákrokom podpísať súhlas so sterilizáciou a poučenie pred zákrokom. Riadne vyplnené formuláre opatrené vlastnoručným podpisom žiadateľka odovzdá na sekretariáte riaditeľa (budova administratívy, 2. poschodie, 1.dvere vpravo) 

Zákrok je podmienený dosiahnutím veku 18 rokov. Prípranú indikáciu k zákroku posúdi gynekológ.