Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

034 6969 206
034/6969 207
nsi@careservices.sk

Odborná verejnosť

Semináre FN AGEL Skalica

Účasť na seminároch

Nemocničné semináre pre lekárov a laboratórnych diagnostikov sú organizované lekármi a laboratórnymi diagnostikmi, ale pasívna účasť je umožnená aj sestrám, pôrodným asistentkám, medicínsko-technickým pracovníkom, fyzioterapeutom, záchranárom a iným zdravotníckym pracovníkom.

Od 1.9.2020 sú semináre organizované nemocnicou na miestnej úrovni (oddielenské semináre, lekárske semináre) určené len pre zamestnancov FN AGEL Skalica. V prípade účasti iných zdravotníkov, im nebudú môcť byť za účasť vydané potvrdenia o účasti s kreditmi.

Toto neplatí pre podujatia väčšieho rozsahu (typu Skalický deń sestier a pod.), kde je účasť pracovníkov iných zdravotníckych zariadení (nemocníc, ambulancií) a zariadení sociálnych služieb vítaná.

Kontakt

HR Biznis Partner
Iveta Mamojková
t: (34) 69  69 320, 271
e: iveta.mamojkova@agel.sk

Prihlasovanie sestier a pôrodných asistentiek

Sestry a pôrodné asistentky sa na vzdelávacie aktivity prihlasujú elektronicky cez portál SK SaPA vopred, najneskôr 3 dni pred konaním vzdelávacej aktivity.