Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Zdravie pre Záhorie

Zdravie pre Záhorie v roku 2022 podporilo

Nákup IT techniky pre Neurologické oddelenie

Zdravie pre Záhorie zakúpilo IT techniku pre Neurologické oddelenie v hodnote 2 462 Eur a doplnkové vybavenie pre Urologické oddelenie Fakultnej nemocnice AGEL Skalica v sume 500 Eur.

10. Skalický deň sestier

Zdravie pre Záhorie podporilo 10. SKALICKÝ DEŇ SESTIER, akreditované vzdelávacie podujatie sumou 800 Eur. Na vzdelávacej aktivite sa zúčastnilo viac ako dvesto účastníkov a bola určená pre sestry, pôrodné asistentky, medicínsko – technických pracovníkov, fyzioterapeutov a záchranárov.

Česko-Slovenský odborný seminár, FOOT AND ANKLE DAYS SKALICA

Zdravie pre Záhorie podporilo ČESKO-SLOVENSKÝ ODBORNÝ SEMINÁR, FOOT AND ANKLE DAYS SKALICA, kreditované vzdelávacie podujatie, ktoré pripravilo Ortopedické oddelenie Fakultnej nemocnice AGEL Skalica sumou 1 000 Eur. Odborníci na chirurgiu nohy prezentovali najnovšie poznatky v Skalici. Na podujatí sa zúčastnilo 50 odborníkov zo Slovenska a zo zahraničia.

 

Charitatívny beh pre dospelých a deti "Skalická osmička"

Zdravie pre Záhorie podporilo charitatívny beh pre dospelých a deti ,,SKALICKÚ OSMIČKU NADÁCIE AGEL“ sumou 1 000 Eur. Celý výťažok zo štartovného bol venovaný Onkologickému oddeleniu Fakultnej nemocnice AGEL Skalica.